FORD, DAF, SCANIA, MERCEDES BENZ, BMC, VOLVO, RENAULT, DODGE, HINO ve daha pek çok marka – modeldeki Tır ve Kamyonlarınızın mekanik bakım ve onarımını yapıyoruz.

AK OTOMOTİV TIR VE KAMYON SERVİSİ

Klima Kontrol: Özellikle mevsim geçişlerinde performans düşüklüğü yaşamak istemiyorsanız bize gelin. Klima filtrenizi ve klima gazınızı kontrol edelim. Siz de aracınızın içindeki tertemiz havanın keyfini sürün.

Amortisör Test:
 Amortisörlerinizin etkinliği uygun olmayan yol şartlarına bağlı olarak zaman içerisinde azalmaktadır. Konforunuz ve sürüş güvenliğiniz için karşılıklı amortisörlerin aynı ölçüde etkinliğe sahip olmaları gerekir. Amortisörlerin etkinlik ölçümleri gözle ya da klasik sistemle kontrol edilerek yapılamaz. Bunun için aracınıza 20000 km.den sonra her periyodik bakımınızda amortisör testi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Fren Test ve Araç Bakım Yağ Değişimleri : 
Her periyodik bakımdan sonra fren testini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Güvenliğiniz için belirli süre ve kilometrelerde değişimi gereken motor yağı, şanzıman yağı, fren hidrolik yağı gibi araç bakım yağları konusunda, Müşteri Danışmanlarımızın tavsiyelerini öğreniniz.

Fren Test sonucunda görülebilen değerler:
– Boşta sürtünme
– Ovality (Fren diskinin ovallik kontrolü)
– Sağ & Sol fren gücü (kN)
– Sağ & Sol fren gücü farkı (%)

Hemen Ara: 0532 559 76 89
× Bize Yazın