“TÜV TÜRK Muayene Hazırlık Kontrolleri”

Muayene zamanı gelen araçlarınızın muayene öncesi kontrollerinin güvenle yapılıp, sorunlu aksamlarının tamir ve değişiminin yapılarak araç muayenesinden rahat ve sorunsuz geçmesi için araç kontrol ve bakımları için tercihiniz Ak Otomotiv. Muayene istasyonlarında istenen testlerin uygulandığı servisimizde aracınızı muayeneden sorunsuz geçecek şekilde, bakım, tamir ve onarımları yapmaktayız.

Egzozların Periyodik Bakımı

“Muayene Öncesi Detaylı Testler”

TÜV TÜRK muayene istasyonları tarafından uygulanan testlerin hepsi uygulanarak aracın muayenede kusursuz olarak geçmesine yardımcı olur ve bu size vakit kazandırır. Araç Muayene İstasyonlarında muayeneye girecek araçlarınızın son kontrolleri önemlidir. Bu nedenle servisimize getireceğiniz aracınızın muayene hazırlık testlerinden geçmesi önemlidir.

Sorusuz Araçlar

“Aracınız Ak Otomotiv Güvencesinde”

Ak Otomotiv’e geldiğinizde aracınızın muayene öncesinde yapılması gereken tüm kontroller, bakımlar, onarım ve tamirler ustalık ve titizlik ile yapılacaktır. Sizin ve aracınızın kusursuz ve güvende olması için, gerekli tüm tespitler ve müdahaleler servis garantisi ile yapılır.

Aracınıza Check Up Yaptırın

“Ak Otomotiv , Ustalık ve Güven”

Ak Otomotiv’e gelerek aracınızın muayene öncesi, yürüyen aksamları, mekanik, elektrik aksamı, süspansiyon, fren kontrollerini yaptırabilirsiniz. Muayene sırasında oluşabilecek sıkıntıları, öncesinde aracınıza check-up yaptırarak önleyebilirsiniz.

Ak Otomotiv Tır ve Kamyon Servisi

Ak Otomotiv, Oto Muayene Öncesi Hazırlık”

Periyodik TÜV TÜRK Muayeneleri öncesinde aracınızın eksiklerini, kusurlarını, hatalarını tespit ederek. Muayene İstasyonlarında sürpriz yaşamadan, sorunsuz muayene keyfini sürün. Sizi servisimize bekliyoruz.

Hemen Ara: 0532 559 76 89
× Bize Yazın